FUNDACJA OPEN MIND

Organizacja non-profit założona przez grono entuzjastów designu, sztuki, edukacji społecznej i kulturowej. Jej misją jest rozwój społeczeństwa kreatywnego, opartego na wiedzy, świadomie korzystającego z dostępnych innowacji i technologii. Działa społecznie, pro-ekologicznie, kulturotwórczo i międzynarodowo. 

OPEN MIND wspiera polskich przedsiębiorców, projektantów i artystów. Popularyzuje lokalne rzemiosło oraz współczesny design, reprezentujący wszystko to, co innowacyjne i otwarte na człowieka. Na program Fundacji składają się: interdyscyplinarne warsztaty, seminaria, debaty publiczne, wykłady, konferencje. Fundacja realizuje również cykliczne projekty edukacyjne, m.in. FRESH DESIGN – Młoda Europa o designie, Aktywni i Kreatywni – Polacy w Europie, Pracownia Młodego Przedsiębiorcy, KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń, Laboratorium Designu i Sztuki, Open Art. Udogodnienia.

CRZ KRZYWY KOMIN

Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” to 1200 metrów kwadratowych nowoczesnej przestrzeni dla biznesu, edukacji i kultury. Od 2013 roku prowadzi działalność edukacyjną i kulturotwórczą skupioną wokół designu, sztuki i rozwoju zawodowego.

CRZ Krzywy Komin mieści się w zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku przy ulicy Dubois 33-35a – w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku. Posiada profesjonalne pomieszczenia dostosowane do działalności o charakterze szkoleniowym, konferencyjnym, wystawienniczym, eventowym oraz rzemieślniczym. Krzywy Komin angażuje do współpracy specjalistów z różnych dziedzin; wykorzystując najnowsze technologie, uczy przedsiębiorczości, promocji i marketingu. Operatorem Centrum Rozwoju Zawodowego “Krzywy Komin” jest Fundacja OPEN MIND. 

newsletter

Imię i nazwisko

Email