SOB.

12.09.

10.00-14.000

Introligator od podstaw – technika japońska

Serdecznie zapraszamy na warsztaty introligatorskie podczas, których będzie można poznać tajniki tworzenia opraw książek, notesów czy albumów. Uczestnicy zajęć poznają japońską technikę oprawy, która jest niezwykle efektowna, a zarazem możliwa do powtórzenia w domu, dzięki czemu w przyszłości będą mogli stworzyć oprawę m.in. notesu czy albumu na zdjęcia, dla siebie lub jako prezent dla kogoś bliskiego.

ŚR.

16.09.

18.00-19.30

Simplified Technical English. An introduction to technical writing

Language is a method of communication, a structured system that must be understood by both the sender and receiver in order to communicate clearly. English is the most commonly spoken language in the world. Out of 1.120 billion English speakers, 898.4 million speak it as a second language. However, in a multinational environment people of different origins tend to speak English differently leading to misunderstandings. In technical industries these misunderstandings may lead to serious risks to both people and property.

SOB.

19.09.

12.00-13.000

Cubana salsa fit

Zapraszamy na wspólną przygodę po gorącej Kubie, w trakcie której poznasz podstawowe kroki salsy cubańskiej. Salsa Cubana Fit to doskonała forma rekreacji dla każdego. Połączenie fitnessu wraz z gorącymi kubańskimi rytmami to sposób na świetną zabawę w gronie pozytywnych ludzi, a także moc energii na cały dzień.

SOB.

19.09.

12.00-13.30

Samograjki z recyklingu

Kiedy w duszy dziecka gra muzyka musi wybrzmieć całą mocą! Na warsztatach będziemy poszukiwać dźwięków na własnoręcznie skonstruowanych instrumentach. Damy upust wyobraźni zamieniając najprostsze przedmioty w kije deszczowe, kastaniety, grzechotki i bębenki.

SOB.

19.09.

13.30-14.30

Bachata solo

Zapraszamy wszystkich na naukę zmysłowego tańca prosto z Dominikany w ramach Muzycznej Nocy Nadodrza! Bachata  zaliczana jest do jednych z najbardziej sensualnych tańców, który pozwala na zbudowanie pewności siebie oraz czerpaniu radości ze zmysłowej muzyki. Wyruszymy w podróż po wszystkich stylach, od bardziej łagodnej Bachaty Sensual, po temperamentna Bachatę Dominicanę.

Subscribe to our newsletter

 

newsletter

Imię i nazwisko

Email