ŚR.

9.12.

09.30-11.10

Zarządzanie projektami w kulturze

Naucz się zarządzać projektem w branżach kreatywnych!

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? A może już prowadzisz własną działalność lub udzielasz się w NGO w obszarach kultury? Warsztaty "Zarządzanie własnym projektem w kulturze" umożliwią Ci nabycie kluczowych kompetencji zawodowych i umiejętności planowania, organizowania i przeprowadzania własnych działań w dynamicznych dziedzinach kreatywnych.

ŚR.

16.12.

09.30-11.10

Monitoring, ewaluacja, ocena. Jak podsumować projekt?

Podczas warsztatu  dowiesz się, jak krok po kroku przeprowadzić końcową ewaluację oraz rozliczenie projektu. Poznasz potencjalne problemy, na które należy zwrócić uwagę od początku planowania działań projektowych. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której przejdziesz przez ten proces w sposób świadomy i kompetentny! Dostrzeżesz również, że ewaluacja to nie tylko obowiązek, ale również korzyści. To świetne źródło informacji o skuteczności twoich działań i niezastąpiona pomoc przy opracowywaniu kolejnych społecznych inicjatyw.

PIA.

18.12.

12.00-18.00

Finał projektu „Trampolina do kultury 2020”

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie projektu „Trampolina do Kultury 2020"!

Za nami rok efektywnych działań skupionych wokół designu, sztuki użytkowej i szeroko rozumianej kultury materialnej. W ramach siedmiu pracowni tematycznych uczestnicy w każdym wieku – od najmłodszych po seniorów – mogli rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów z różnych dziedzin - projektantów, artystów, rzemieślników i liderów kultury. Odbyło się ponad 400 godzin bezpłatnych szkoleń i praktycznych warsztatów w przestrzeni CRZ Krzywy Komin oraz w formule on-line. Czas zaprezentować owoce tej twórczej pracy!

PIA.

18.12.

17.00-18.00

Świąteczne herbatki. Bezpłatne warsztaty dla dzieci

Zimowe wieczory najprzyjemniej spędzić z kubkiem gorącej herbaty. Zapraszamy dzieci na kameralne warsztaty komponowania świątecznych naparów. Podczas warsztatów przygotujemy przepyszne mieszanki z naturalnych składników - suszonych ziół, kwiatów i aromatycznych przypraw. Zapach pomarńczy i goździków bedzie unosił się w powietrzu. Takie kompozycje nie tylko pięknie wyglądają, ale skrywają nieocenione bogactwo  witamin i szalenie ciekawych smaków!

PIA.

18.12.

17.00

Wystawa Finałowa „Trampolina do kultury 2020” – online

Zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie podsumowującej tegoroczną edycję projektu „Trampolina do kultury”! To niepowtarzalna okazja do zobaczenia wielowymiarowego rozwoju uczestników – pełnej refleksji edukacji pod okiem specjalistów, mistrzów rzemiosła, lokalnych twórców, cenionych projektantów i liderów kultury. Mamy nadzieję, że z tej filmowej podróży wyniesiecie garść inspiracji i motywacji do rozwijania własnych pasji!

PIA.

18.12.

12.00

Serce z piernika – warsztaty kulinarne – online

Zapraszamy do słodkiej podróży z Joanną Aniszyk – autorką bloga  I love to eat. W filmowej odsłonie poznacie wyśmienity przepis na tradycyjne PIERNIKI. Agnieszka zawsze gotuje z pasją i miłością!!! Pierniczki, które upiekła podczas nagrywania materiału wsparły wyjątkową inicjatywę #upieczpiernikadlamedyk. Małe gesty życzliwości mają ogromną MOC ❤️❤️❤️ Inspirujcie się, dzielcie smakołykami i koniecznie dajcie znać jak Wam poszło:)

PIA.

18.12.

15.00

Ozdoby świąteczne – warsztaty rodzinne – online

Kalendarz nieśmiało przypomina, że już niebawem Święta! Szukacie pomysłu na wyjątkowe dekoracje? O  godz. 15.00 dla najmłodszych widzów odbędzie się premiera filmowej etiudy - Ozdoby świąteczne - czyli jak własnoręcznie wykonać piękną ozdoby i poczuć magię Gwiazdki. Będzie radośnie, pozytywnie i jak zwykle artystycznie. Inspirujcie się śmiało!

newsletter

Imię i nazwisko

Email