WT.

12.05.

18:00-19:30

Stres – wróg czy sprzymierzeniec?

Podczas webinaru uczestnicy poznają jasną stronę stresu. Wspólnie z psychologiem przyjrzą się mechanizmom jego powstania i przećwiczą podstawowe techniki radzenia sobie ze stresem w obliczu zmiany. Wszystko ku idei, aby stresować się świadomie w tym trudnym dla nas czasie.

NDZ.

17.05.

17:00-18:30

Renowacja – od teorii do praktyki

Marzysz o samodzielnym odnowieniu ponadczasowego mebla? Chcesz naprawić drewniane znaleziska vintage? Zapraszamy wszystkich entuzjastów stolarstwa, majsterkowania, drewna, retro designu na wykład doświadczonego restauratora mebli – Viktora Jackiewicza. Zdobądź solidne, podstawy do rozwijania swojej pasji!

PON.

18.05.

18:00-19:00

Work life balance w nowej rzeczywistości

Work life balance to zależności i pewne proporcje życia zawodowego i prywatnego. To świadome zarządzanie czasem, dbanie o odpowiedni rytm i równowagę w codziennym funkcjonowaniu. Zachowanie  zdrowej relacji z otoczeniem i z samym sobą.

CZW.

21.05.

18:00-19:00

Jak optymalnie wykorzystać czas

Czasu wszyscy mamy dokładnie tyle samo. To od Ciebie zależy jak go wykorzystasz. Podczas webinaru poznasz proste narzędzia, które pomogą Ci wykorzystać czas tak, aby każda minuta była spędzona dokładnie tak, jak tego chcesz.

newsletter

Imię i nazwisko

Email