WT.

7.07.

16.00-20.00

Projektowanie i aranżacja wnętrz 3D

Aby mieszkać pięknie wcale nie potrzebujemy  wielkich pieniędzy. Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji! Zapraszamy na trzydniowe warsztaty skoncentrowane na opanowaniu umiejętności samodzielnego projektowania wnętrz w bezpłatnym programie do kreacji 3D - BLENDER.

SOB.

11.07.

10.00-16.00

Warsztaty znajomości materiałów i techniki wykroju

Podczas zajęć w parktyczny sposób nauczysz się rozpoznawać podstawowe surowce włókiennicze, poznasz ich właściwości i zastosowanie. Wiedza ta jest nieodłącznym elementem budowania oryginalnych projektów modowych.

SOB.

11.07.

13:00-15:00

Decoupage

Zapraszamy do wspólnego odkrywania tajników zdobienia przedmiotów codziennego użytku techniką DECOUPAGE, która daje nieskończoną paletę możliwości! Dzięki kilku prostym wskazówką nauczysz się osiągać spektakularne efekty. Wspólnie popracujemy nad odnowieniem stolika kawowego, nadamy mu indywidualnego charakteru i stylu! Każdy uczestnik ozdobi również osłonkę na kwiat, którą zabierze do domu.  W ruch pójdą serwety o najbardziej niesamowitych wzorach!

WT.

14.07.

17.00-20.00

Zaprojektuj własny font

Zapraszamy  do zaprojektowania własnego fontu pod okiem Macieja Majchrzaka. Wpadnij na bezpłatne warsztaty do CRZ Krzywy Komin i poznaj tajniki typografii.  Stwórz autorskie szkice krojów pisma!

PIA.

17.07.

14.00-21.00

Warsztaty krawieckie – materiały, wykroje i szycie

Przyjdź na bezpłatne warsztaty, podczas których począwszy od pomysłu, poprzez projekt, wykrój, a następnie realizację stworzysz od podstaw wymyśloną przez siebie część garderoby.

SOB.

18.07.

12.00-17.00

Od pomysłu do projektu – warsztaty rysunku modowego

Zapraszamy na dwudniowe  warsztaty tworzenia rysunku modowego z ilustratorką i projektantką ubioru - Pauliną Iłendą. Poszerz zakres umiejętności, otwórz się na nowe pomysły i rozwiazania.

SOB.

18.07.

10.00-15.00

Blender – warsztaty animacji komputerowej 3D

Zapraszamy wszystkie osoby chcące zapoznać się z doskonałym programem do tworzenia grafiki trójwymiarowej - BLENDER. Jego zaletą jest uniwersalność - zapewnia on w pełni narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania i animowania, a nawet do edycji video i tworzenia interaktywnych gier.

ŚR.

22.07.

14.00-21.00

Projektowanie ubioru z Serafinem Andrzejakiem

Zapraszamy pasjonatów mody na wyjątkowe warsztaty projektowania ubrań z  uznanym projektantem, zwycięzcą V edycji Fashion Designer Awards - Serafinem Andrzejakiem. Stwórz z Serafinem kolekcję, która zostanie zaprezentowana na wielkim finale cyklu warsztatów Kultury Ubioru!

Subscribe to our newsletter

 

newsletter

Imię i nazwisko

Email